pies2

 

Pierwsza licencjonowana taksówka dla zwierząt w Warszawie serdecznie wita na swojej stronie.

 

 

Nazywam się Oskar Pietrow. Jestem miłośnikiem zwierząt, z którymi wychowywałem się od dzieciństwa. Z czasem moja miłość przerodziła się w pasję, co zaowocowało tym, że od wielu lat z powodzeniem hoduję psy, w tym od 2006 roku wyżły weimarskie. Moje doświadczenie hodowcy i sędziego kynologicznego pozwoliło zrealizować pomysł na firmę Oskar Animal Taxi.

Jako hodowca znam potrzeby czworonogów oraz oczekiwania ich właścicieli i dlatego postanowiłem ułatwić im życie oferując swoje usługi na najwyższym poziomie i spełniające wszystkie normy europejskie.

Każdy właściciel pupila spotkał się z sytuacją kiedy zaszła potrzeba przewiezienia ukochanego zwierzaka do weterynarza, na wystawę lub choćby na daleki spacer w plenerze. Przewożenie zwierzęcia w bagażniku taksówki przeznaczonej do przewozu osób lub nawet własnym samochodem nieprzystosowanym do takich celów to niepotrzebny stres dla niego, a czasem nawet większy dla jego właściciela.

Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji Oskar Animal Taxi, czyli nasz samochód, który został specjalnie przygotowany tak, aby zarówno zwierzę jak i jego właściciel czuli się bardzo komfortowo.

Bazując na modelu Mercedes Vito przygotowaliśmy specjalną taksówkę, w której znajdują się w odpowiednie miejsca dla przewozu zwierząt zarówno małych jak i dużych. Pojazd jest klimatyzowany, posiada antypoślizgową podłogę, atestowane transportery oraz specjalnie zaprojektowany trap wejściowy dla tych zwierząt, które nie lubią bądź nie mogą wchodzić po schodach. Przy klatce przewozowej znajduje się miejsce dla opiekuna, którego bliskość podczas transportu zmniejsza stres zwierzęcia i daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Warto podkreślić, że nasza wyjątkowa taksówka została przebadana i zatwierdzona do przewozu zwierząt przez Powiatowego Lekarza Weterynarii.

Zajmujemy się profesjonalną opieką i transportem zwierząt domowych na który posiadamy zezwolenie  nr PL 14652841 i licencję dla kierowcy nr 3/14/14/14. Działamy na terenie Warszawy, Polski oraz krajów unii europejskiej.

Współpracujemy ze Związkiem Kynologicznym w Polsce, Strażą dla Zwierząt, lecznicami weterynaryjnymi, hotelami dla zwierząt i salonami piękności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.